180 000 € 170 000 €
41 €/m²
Property 43591 photo 1
Property 43591 photo 2
Property 43591 photo 3
Property 43591 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4071 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 187 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 45892
  • Gebied 896 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
246 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 52108
  • Gebied 2615 m²
  • Afstand tot de zee 583 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43300
  • Gebied 3484 m²
  • Afstand tot de zee 390 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
150 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 63801
  • Gebied 809 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
175 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56752
  • Gebied 5350 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
200 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 44018
  • Gebied 8923 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief