Te koop - Villa 208 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
425 000 €
2043 €/m²
Property 43271 photo 1
Property 43271 photo 2
Property 43271 photo 3
Property 43271 photo 4
Property 43271 photo 5
Property 43271 photo 6
Property 43271 photo 7
Property 43271 photo 8
Property 43271 photo 9
Property 43271 photo 10
Property 43271 photo 11
Property 43271 photo 12
Property 43271 photo 13
  • Objectcode 43271
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 208 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 208 m² In Paphos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

3 & 4 BED LUXURY VILLAS, MODERN & TRADITIONAL STYLE!

• Just 4 mins drive to Paphos center & to the beach, 7 mins drive to the International School & the Mall, 5 mins drive to the new Marina!