Te koop - Villa 272 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
Prijs vanaf 640 000 € 580 000 €
2132 €/m²
Property 43236 photo 1
Property 43236 photo 2
Property 43236 photo 3
Property 43236 photo 4
Property 43236 photo 5
  • Objectcode 43236
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 272 m²
  • Perceeloppervlakte 500 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 272 m² In Limassol in aanbouw. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte, een voorraadkast, één sportschool. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, woonkamer, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het object is onderworpen aan BTW. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.