60 000 €
576 €/m²
Property 43131 photo 1
Property 43131 photo 2

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 1
  • Afstand tot de zee: 49 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 104 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Met de mogelijkheid tot bouw op 104 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht.

Seafront plot ideal for commercial investment!

Locatie