Te koop - Grond 4000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
150 000 €
37 €/m²
Property 43105 photo 1
Property 43105 photo 2
Property 43105 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
160 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 25371
  • Gebied 5058 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 11118
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
150 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 45207
  • Gebied 5324 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
150 000 € 178 €/m²
  • Objectcode 64512
  • Gebied 841 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
180 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 64513
  • Gebied 5906 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
200 000 € 2127 €/m²
  • Objectcode 64030
  • Gebied 94 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
125 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51458
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 26311
  • Gebied 4380 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
145 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 65832
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief