Te koop - Grond 1150 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
35 000 €
30 €/m²
Property 43040 photo 1
Property 43040 photo 2
Property 43040 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 800 km
  • Afstand tot luchthaven: 87 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1150 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte.

Verkoop
42 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 10594
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
40 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 8975
  • Gebied 317 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
45 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 33745
  • Gebied 10088 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
38 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 43038
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
35 000 € 19 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 45401
  • Gebied 195 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
50 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 40189
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
50 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 10109
  • Gebied 560 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
40 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 38381
  • Gebied 4240 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
50 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 63471
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
30 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 48624
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief