52 000 €
14 €/m²
Property 42970 photo 1
Property 42970 photo 2
Property 42970 photo 3
Property 42970 photo 4
Property 42970 photo 5
Property 42970 photo 6
Property 42970 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 9 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3500 m². на острове Корфу.

For sale, a 3500 sqm land plot located in Pikantika, not far from Gastouri village with its famous Acheilleon palace, and also within 10 min by car from a popular summer resort and a fishing village of Benitses in the east of Corfu.

Verkoop
45 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 31721
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
52 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 44586
  • Gebied 780 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
60 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 51328
  • Gebied 880 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
50 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 26947
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
70 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 3858
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
62 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 4099
  • Gebied 651 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
60 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 29945
  • Gebied 4296 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
55 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 27155
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
45 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 26158
  • Gebied 2450 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
71 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 32622
  • Gebied 6600 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief