320 000 € 290 000 €
362 €/m²
Property 42964 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 4
  • Afstand tot de zee: 8700 m
  • Afstand tot luchthaven: 19 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 800 m². в Аттике. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

For sale land of 800 sq.meters in Attica..

The plot is located in Dyonissos area.

Locatie