Property 42923 photo 1
Property 42923 photo 2

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 563 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad.

Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
150 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 63801
  • Gebied 809 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
78 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 65163
  • Gebied 702 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
37 400 € 55 €/m²
  • Objectcode 64678
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Exclusief Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63957
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 63904
  • Gebied 24000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief