Property 42922 photo 1
Property 42922 photo 2
Property 42922 photo 3
Property 42922 photo 4
Property 42922 photo 5

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 1
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2129 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

For sale land of 2129 sq.m. in central area of Agios Nikolaos city in Crete. The plot has the possibility to build up to 400 sq.m. for residential property and 1703 sq.m. for commercial building. Ideal for a mall, supermarket, offices or gas station.

Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 64036
  • Gebied 4290 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63360
  • Gebied 993 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
199 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 65914
  • Gebied 1052 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
900 000 € 3010 €/m²
  • Objectcode 65575
  • Gebied 299 m²
  • Afstand tot de zee 130 m
Verkoop
320 000 € 1584 €/m²
  • Objectcode 64279
  • Gebied 202 m²
  • Afstand tot de zee 186 m
Verkoop
150 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64037
  • Gebied 5088 m²
  • Afstand tot de zee 352 m

Abonneer u op de nieuwsbrief