450 000 €
35 €/m²
Property 42919 photo 1
Property 42919 photo 2
Property 42919 photo 3
Property 42919 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 750 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12520 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Declassified with official decision from forests Authority. Located in Agia Fotia a well known tourist area.

Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
620 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 42251
  • Gebied 16903 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
426 500 € 33 €/m²
  • Objectcode 36778
  • Gebied 12588 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
400 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 50674
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 36755
  • Gebied 5889 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
500 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 44871
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 27000 m
Verkoop
375 000 € 154 €/m²
  • Objectcode 39514
  • Gebied 2420 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
427 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 32314
  • Gebied 5695 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43298
  • Gebied 2600 m²
  • Afstand tot de zee 416 m

Abonneer u op de nieuwsbrief