60 000 €
119 €/m²
Property 42880 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,5
  • Afstand tot de zee: 7500 m
  • Afstand tot luchthaven: 19 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 502 m². в Аттике. Het maakt deel uit van het stadsplan.

The plot is located in the Pikermi area

Locatie