Te koop - Grond 46824 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 700 000 €
36 €/m²
Property 42866 photo 1
Property 42866 photo 2
Property 42866 photo 3
Property 42866 photo 4
Property 42866 photo 5
Property 42866 photo 6
Property 42866 photo 7
Property 42866 photo 8
Property 42866 photo 9
  • Objectcode 42866
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 46824 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 46824 m². В Лимассоле. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

For sale land of 44817 sq.meters in Pissuri. The territory has water supply, electricity supply.

Planning Zone: H5
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 8,3 m

On the land there is one house (bungalow).

There are also several types of shrubs and trees (artichoke, vineyards, olive, lemon, orange, etc.) and a place for building a 2-storey house.

Verkoop
2 300 000 € 919 €/m²
  • Objectcode 38197
  • Gebied 2501 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
1 830 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 65264
  • Gebied 26608 m²
Verkoop
1 500 000 € 320 €/m²
  • Objectcode 32366
  • Gebied 4683 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
2 100 000 € 396 €/m²
  • Objectcode 37035
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • Objectcode 44454
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
1 500 000 € 174 €/m²
  • Objectcode 46532
  • Gebied 8607 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 475 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 25601
  • Gebied 16639 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
2 000 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 44445
  • Gebied 19644 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 700 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 40677
  • Gebied 15600 m²
  • Afstand tot de zee 150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief