65 000 €
7 €/m²
Property 42794 photo 1
Property 42794 photo 2
Property 42794 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 5600 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 8756 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 250 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
55 000 € 142 €/m²
  • Objectcode 62152
  • Gebied 385 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
75 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 42790
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 52111
  • Gebied 4022 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
58 000 € 191 €/m²
  • Objectcode 52387
  • Gebied 303 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
65 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36882
  • Gebied 5235 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 42244
  • Gebied 272 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
60 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 48834
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief