140 000 €
7 €/m²
Property 42793 photo 1
Property 42793 photo 2
Property 42793 photo 3
Property 42793 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 5600 m
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 19700 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 920 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
160 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 62271
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 41186
  • Gebied 4166 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 50255
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
140 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42793
  • Gebied 19700 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
140 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 56098
  • Gebied 5335 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 44190
  • Gebied 14144 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief