70 000 €
6 €/m²
Property 42791 photo 1
Property 42791 photo 2
Property 42791 photo 3
Property 42791 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 5600 m
  • Afstand tot luchthaven: 53 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 10226 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 460 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
100 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 42269
  • Gebied 1070 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 52548
  • Gebied 2140 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56829
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
63 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 64281
  • Gebied 1236 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57113
  • Gebied 1940 m²
  • Afstand tot de zee 837 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Objectcode 26770
  • Gebied 95 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 52547
  • Gebied 2140 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief