320 000 €
21 €/m²
Property 42624 photo 1
Property 42624 photo 2
Property 42624 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 9,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 15000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

This plot is a characterized as an b archaeological zone. Permanent and stable constructions are prohibited. It is suitable for a prefabricated home or caravan.

Verkoop
375 000 € 154 €/m²
  • Objectcode 39514
  • Gebied 2420 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
288 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 52613
  • Gebied 4300 m²
  • Kamers 2
Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Objectcode 38697
  • Gebied 390 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
430 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 55851
  • Gebied 5834 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Objectcode 38798
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief