Te koop - Grond 4000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
200 000 €
50 €/m²
Property 42546 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 10 km
  • Afstand tot luchthaven: 94 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd.

Verkoop
200 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 42546
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 61821
  • Gebied 13600 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38369
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
220 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48741
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
190 000 € 1061 €/m²
  • Objectcode 45031
  • Gebied 179 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2493
  • Gebied 6080 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
200 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 61589
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
180 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 45790
  • Gebied 22902 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
250 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 40504
  • Gebied 4327 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief