Property 42509 photo 1
Property 42509 photo 2
Property 42509 photo 3
Property 42509 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 1975
  • Jaar van renovatie: 2005
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop здание gebied 840 m² in Athene. Здание heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

There is offered for sale a commercial building of total area 660 sq.m in the city center of Athens

Within a distance of 150 m is located the metro station of Metaxourgeio and the famous square of Karaiskaki 

The property consists of : 

Basement of 110 sq.m 

Ground floor of 110 sq.m 

First floor of 110 sq.m 

Second floor of 110 sq.m 

Third floor of 110 sq.m 

Fourth floor of 110 sq.m 

Due to the very central location, the property after a potential reconstruction could bring to its owner high and stable income from the rent 

Verkoop
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Objectcode 58320
  • Gebied 2361 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
700 000 € 1400 €/m²
  • Objectcode 37149
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
600 000 € 1071 €/m²
  • Objectcode 54669
  • Gebied 560 m²
  • Afstand tot de zee 15800 m
Verkoop
595 000 € 1116 €/m²
  • Objectcode 42510
  • Gebied 533 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
210 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 36328
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 58534
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
575 000 € 1513 €/m²
  • Objectcode 55862
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 130 m
Verkoop
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Objectcode 36924
  • Gebied 420 m²
  • Kamers 9
Verkoop
682 000 € 1046 €/m²
  • Objectcode 60923
  • Gebied 652 m²
  • Afstand tot de zee 1360 m
Verkoop
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Objectcode 39077
  • Gebied 165 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief