Op aanvraag
Property 42344 photo 1
Property 42344 photo 2

Details

  • Aantal kamers: 4
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 1 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 500 m². на острове Корфу. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
17 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 57099
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
150 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 57948
  • Gebied 2307 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
120 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 60113
  • Gebied 932 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
95 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 57684
  • Gebied 5002 m²
  • Afstand tot de zee 9800 m
Verkoop
690 000 € 136 €/m²
  • Objectcode 65497
  • Gebied 5060 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
220 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 57121
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 63174
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
225 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 56365
  • Gebied 1202 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
47 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 56820
  • Gebied 2053 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
100 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 58138
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief