Te koop - Grond 8150 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
220 000 €
26 €/m²
Property 42298 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1,3 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 57 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8150 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht.

Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38369
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
300 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 23097
  • Gebied 6012 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
180 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 5564
  • Gebied 4385 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
250 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 5825
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
200 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 66008
  • Gebied 2417 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
220 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 13564
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
280 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 10049
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
320 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 9801
  • Gebied 10800 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m

Abonneer u op de nieuwsbrief