100 000 €
93 €/m²
Property 42269 photo 1
Property 42269 photo 2
Property 42269 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot luchthaven: 41 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1070 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad.

Locatie