620 000 €
36 €/m²
Property 42251 photo 1
Property 42251 photo 2
Property 42251 photo 3
Property 42251 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 16000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 16903 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
800 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56706
  • Gebied 14549 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
694 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 4766
  • Gebied 8200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56505
  • Gebied 11174 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Objectcode 16553
  • Gebied 3373 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
747 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 40405
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 175 m
Verkoop
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 44359
  • Gebied 35000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
640 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 63745
  • Gebied 8608 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief