120 000 € 86 000 €
19 €/m²
Property 41955 photo 1
Property 41955 photo 2
Property 41955 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2200 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4519 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
150 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64066
  • Gebied 758 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
106 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 45661
  • Gebied 662 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 38246
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
120 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 57918
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 41628
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
97 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 52623
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
110 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 44087
  • Gebied 1541 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief