1 060 000 €
12 €/m²
Property 41899 photo 1
Property 41899 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 990 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,6 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 86000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Large amphitheatric plot of land next to a well-known hotel unit and villas. Tourist area with beautiful beaches.

Verkoop
1 300 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47791
  • Gebied 58000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
1 450 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 32273
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
1 280 000 € 548 €/m²
  • Objectcode 33143
  • Gebied 2332 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 52388
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 200 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 50581
  • Gebied 32687 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Wij raden aan Verkoop
980 000 € 326 €/m²
  • Objectcode 35962
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Objectcode 10632
  • Gebied 1293 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
990 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 44357
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
1 070 000 € 152 €/m²
  • Objectcode 38960
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief