Te koop - Grond 4025 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala
90 000 €
22 €/m²
Property 4148 photo 1
Property 4148 photo 2
Property 4148 photo 3
Property 4148 photo 4
Property 4148 photo 5

Details

  • Strand: песчаный пляж
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4025 m². на острове Тасос. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

There are 2 plots available for sale.

The plots are located in one of the most beautiful and popular villages of the island. Here you can stay out until late, or rather, until the morning: there are many hotels, taverns, restaurants and cafe bars.

Verkoop
80 000 € 410 €/m²
  • Objectcode 6453
  • Gebied 195 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 4148
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
100 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 3916
  • Gebied 5365 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
102 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 40071
  • Gebied 737 m²
  • Afstand tot de zee 790 m
Exclusief Verkoop
90 000 € 333 €/m²
  • Objectcode 65719
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
75 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 20312
  • Gebied 776 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 20313
  • Gebied 1086 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief