160 000 €
38 €/m²
Property 41186 photo 1
Property 41186 photo 2
Property 41186 photo 3
Property 41186 photo 4
Property 41186 photo 5
Property 41186 photo 6
Property 41186 photo 7
Property 41186 photo 8
Property 41186 photo 9
Property 41186 photo 10
Property 41186 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4166 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 189 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 51030
  • Gebied 3792 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57163
  • Gebied 5687 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
180 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47000
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
175 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56752
  • Gebied 5350 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46788
  • Gebied 1451 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
215 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 62926
  • Gebied 8832 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief