82 000 €
49 €/m²
Property 40718 photo 1
Property 40718 photo 2
Property 40718 photo 3
Property 40718 photo 4
Property 40718 photo 5
Property 40718 photo 6
Property 40718 photo 7
Property 40718 photo 8
Property 40718 photo 9
Property 40718 photo 10
Property 40718 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 2800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 12,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1650 m². на острове Корфу. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
100 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 58099
  • Gebied 1880 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
70 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 39200
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
100 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 50294
  • Gebied 1222 m²
  • Afstand tot de zee 8200 m
Verkoop
110 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 33899
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
90 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 36009
  • Gebied 5304 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
100 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 30602
  • Gebied 4536 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
80 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 47309
  • Gebied 1460 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
107 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 34454
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
90 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 22544
  • Gebied 4108 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
120 000 € 99 €/m²
  • Objectcode 42007
  • Gebied 1210 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief