Te koop - Grond 1672 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 500 000 €
897 €/m²
Property 40660 photo 1
Property 40660 photo 2
Property 40660 photo 3
  • Objectcode 40660
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 1672 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1672 m². В Лимассоле. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Zone: H2
Building Factor: 0.9
Coverage Factor: 0.5
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Locatie