299 000 €
14 €/m²
Property 40594 photo 1
Property 40594 photo 2
Property 40594 photo 3
Property 40594 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4,3 km
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Land plot which can be seperated in 5 smaller parts. Offers great panoramic view of Heraklion area and the sea. Located just in front of the mountain Giouhtas.

Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 50671
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 56284
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
299 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 64922
  • Gebied 6095 m²
  • Afstand tot de zee 527 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m

Abonneer u op de nieuwsbrief