Te koop - Grond 4327 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
250 000 €
57 €/m²
Property 40504 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 79 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4327 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Locatie