Te koop - Villa 475 m² in Agia Napa

Griekenland Cyprus Famagusta
2 950 000 €
6211 €/m²
Property 40348 photo 1
Property 40348 photo 2
Property 40348 photo 3
Property 40348 photo 4
Property 40348 photo 5
Property 40348 photo 6
Property 40348 photo 7
  • Objectcode 40348
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 475 m²
  • Perceeloppervlakte 1185 m²
  • Regio Agia Napa
  • Plaats Famagusta (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 5
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 475 m² In Ayia Napa. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes, één kantoor, jacuzzi. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.