Te koop - Grond 3650 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
870 000 €
238 €/m²
Property 40250 photo 1
Property 40250 photo 2
Property 40250 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 77 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 3650 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Locatie