Te koop - Grond 1700 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
50 000 €
29 €/m²
Property 40189 photo 1
Property 40189 photo 2
Property 40189 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1700 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m².

Verkoop
43 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 25961
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
55 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 63849
  • Gebied 8413 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
60 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 50190
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
43 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 35741
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
60 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 10108
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
65 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 38679
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
65 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 45341
  • Gebied 3323 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
59 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 32654
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
45 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 33745
  • Gebied 10088 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
65 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 57319
  • Gebied 1091 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief