102 000 €
138 €/m²
Property 40071 photo 1
Property 40071 photo 2
Property 40071 photo 3
Property 40071 photo 4
Property 40071 photo 5
Property 40071 photo 6
Property 40071 photo 7
Property 40071 photo 8
Property 40071 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,3
  • Afstand tot de zee: 790 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 737 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 221 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Locatie