Te koop - Grond 11000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kallithea
320 000 €
29 €/m²
Property 39965 photo 1
Property 39965 photo 2
Property 39965 photo 3
Property 39965 photo 4
Property 39965 photo 5
Property 39965 photo 6
Property 39965 photo 7
Property 39965 photo 8
Property 39965 photo 9
Property 39965 photo 10
Property 39965 photo 11
Property 39965 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 19703
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
350 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 4474
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
265 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 34939
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
300 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 3446
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
280 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 10049
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
400 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 44593
  • Gebied 1858 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2493
  • Gebied 6080 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
475 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 18937
  • Gebied 15500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief