85 000 € 70 000 €
23 €/m²
Property 39870 photo 1
Property 39870 photo 2
Property 39870 photo 3
Property 39870 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
95 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 51611
  • Gebied 2225 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Objectcode 42243
  • Gebied 318 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
107 000 € 681 €/m²
  • Objectcode 50089
  • Gebied 157 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
86 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 62729
  • Gebied 2785 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
78 000 € 155 €/m²
  • Objectcode 65261
  • Gebied 503 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief