Te koop - Grond 12041 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
600 000 €
49 €/m²
Property 39848 photo 1
Property 39848 photo 2
Property 39848 photo 3
Property 39848 photo 4
  • Objectcode 39848
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 12041 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot luchthaven: 19 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12041 m². В Лимассоле. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

The plot is located in the village of Pissouri.

Verkoop
500 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 49383
  • Gebied 21619 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
613 600 € 650 €/m²
  • Objectcode 23380
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
520 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 58643
  • Gebied 26422 m²
Verkoop
500 000 € 609 €/m²
  • Objectcode 45007
  • Gebied 821 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
790 000 € 1433 €/m²
  • Objectcode 32321
  • Gebied 551 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
750 000 € 143 €/m²
  • Objectcode 28896
  • Gebied 5217 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
570 700 € 650 €/m²
  • Objectcode 23378
  • Gebied 878 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
490 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 57437
  • Gebied 58060 m²
Verkoop
780 000 € 760 €/m²
  • Objectcode 32523
  • Gebied 1026 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
600 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 39848
  • Gebied 12041 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief