Te koop - Grond 10000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Mollen Kalyves
2 000 000 €
200 €/m²
Property 39828 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 73 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 700 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 45226
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 2764
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
2 200 000 € 176 €/m²
  • Objectcode 45360
  • Gebied 12500 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
2 200 000 € 423 €/m²
  • Objectcode 25158
  • Gebied 5200 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
2 625 000 € 1 600 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 2618
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
2 500 000 € 520 €/m²
  • Objectcode 14624
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
2 100 000 € 69 €/m²
  • Objectcode 1847
  • Gebied 30100 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
2 000 000 € 1 800 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 9130
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
2 000 000 € 444 €/m²
  • Objectcode 38979
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief