Te koop - Grond 11811 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
520 000 €
44 €/m²
Property 39811 photo 1
Property 39811 photo 2
Property 39811 photo 3
  • Objectcode 39811
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 11811 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 43 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11811 m². В Лимассоле. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Zone: Z1
Building Factor: 0.6
Coverage Factor: 0.6
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Verkoop
500 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 38231
  • Gebied 24500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
503 500 € 500 €/m²
  • Objectcode 23377
  • Gebied 1007 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
460 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 53061
  • Gebied 762 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
515 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 48667
  • Gebied 15639 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
750 000 € 143 €/m²
  • Objectcode 28896
  • Gebied 5217 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
755 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 61780
  • Gebied 18712 m²
Verkoop
497 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 25674
  • Gebied 8362 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
750 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 64484
  • Gebied 10034 m²
Verkoop
490 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 57437
  • Gebied 58060 m²
Verkoop
590 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 51678
  • Gebied 19910 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief