600 000 € 534 000 €
37 €/m²
Property 39581 photo 1
Property 39581 photo 2
Property 39581 photo 3
Property 39581 photo 4
Property 39581 photo 5
Property 39581 photo 6
Property 39581 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7 km
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 14364 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 310 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Objectcode 16553
  • Gebied 3373 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46787
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
650 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32334
  • Gebied 11842 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
590 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 65038
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
550 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 12564
  • Gebied 22000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
500 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 44016
  • Gebied 19280 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
765 000 € 170 €/m²
  • Objectcode 37496
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
750 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 32035
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
750 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 38074
  • Gebied 4520 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief