Te koop - Villa 400 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 400 000 €
3500 €/m²
Property 39541 photo 1
Property 39541 photo 2
Property 39541 photo 3
Property 39541 photo 4
Property 39541 photo 5
Property 39541 photo 6
Property 39541 photo 7
Property 39541 photo 8
Property 39541 photo 9
  • Objectcode 39541
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 400 m²
  • Perceeloppervlakte 1980 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 1400 m
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 400 m² In Limassol. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte, een speelkamer. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage. Er is een privézwembad aanwezig.

The unique villa located in picturesque area of Agios Tychonas. The house offer all facilities for permanent living. Has 60 sqm of ground floor that can be used as a play room or cinemas. Just in 3 minutes drive to the beach and all amenities.