375 000 €
154 €/m²
Property 39514 photo 1
Property 39514 photo 2
Property 39514 photo 3
Property 39514 photo 4
Property 39514 photo 5
Property 39514 photo 6
Property 39514 photo 7

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 2420 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 500 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

For sale land 2420 sq.m. with pre-approval for a hotel complex in Crete. There is possibility to build five maisonettes of 100m2 with a private swimming pool of 15 m2 each. The land is located on the main road that leads to the popular Karteros beach just seven minutes away. 

Locatie