Op aanvraag
Property 39454 photo 1
Property 39454 photo 2
Property 39454 photo 3
Property 39454 photo 4
Property 39454 photo 5
Property 39454 photo 6
Property 39454 photo 7
Property 39454 photo 8
Property 39454 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 1134 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Permission to build maximum in whole plot 400 sqm.

Verkoop
150 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 63283
  • Gebied 1968 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
299 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63201
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Wij raden aan Verkoop
235 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 65945
  • Gebied 4460 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
70 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 64068
  • Gebied 5172 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
140 000 € 132 €/m²
  • Objectcode 65485
  • Gebied 1060 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
900 000 € 3010 €/m²
  • Objectcode 65575
  • Gebied 299 m²
  • Afstand tot de zee 130 m
Verkoop
5 277 187 € 53 €/m²
  • Objectcode 63362
  • Gebied 99000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
74 800 € 63 €/m²
  • Objectcode 64677
  • Gebied 1170 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
178 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63007
  • Gebied 2600 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief