152 000 €
32 €/m²
Property 39347 photo 1
Property 39347 photo 2
Property 39347 photo 3
Property 39347 photo 4
Property 39347 photo 5
Property 39347 photo 6
Property 39347 photo 7
Property 39347 photo 8
Property 39347 photo 9
Property 39347 photo 10
Property 39347 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 4200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 19 km
  • Afstand tot luchthaven: 52 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4647 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 220 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46788
  • Gebied 1451 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Wij raden aan Verkoop
214 000 €
  • Objectcode 65947
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 1180 m
Verkoop
215 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 65280
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
200 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 50156
  • Gebied 2150 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 45892
  • Gebied 896 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief