Te koop - Villa 184 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Germasogeia
610 000 €
3315 €/m²
Property 39311 photo 1
Property 39311 photo 2
Property 39311 photo 3
Property 39311 photo 4
Property 39311 photo 5
Property 39311 photo 6
Property 39311 photo 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 6
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 51 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast
  • Warme vloer
  • Dubbel glas
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 184 m² In Limassol in aanbouw. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 badkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het pand beschikt over een dakterras. Het object is onderworpen aan BTW. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie