Te koop - Grond 5365 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Rachoni
100 000 €
18 €/m²
Property 3916 photo 1
Property 3916 photo 2
Property 3916 photo 3
Property 3916 photo 4
Property 3916 photo 5
Property 3916 photo 6
Property 3916 photo 7
Property 3916 photo 8

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 4
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5365 m². на острове Тасос. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 210 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
123 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 40072
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Exclusief Verkoop
90 000 € 333 €/m²
  • Objectcode 65719
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 4148
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
130 000 € 325 €/m²
  • Objectcode 4121
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 20313
  • Gebied 1086 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
120 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 19910
  • Gebied 1080 m²
  • Afstand tot de zee 110 m
Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
145 000 € 512 €/m²
  • Objectcode 65474
  • Gebied 283 m²
  • Afstand tot de zee 330 m

Abonneer u op de nieuwsbrief