55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 29000 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2108 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

It is also available for sale in parts

Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 32785
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 52548
  • Gebied 2140 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
65 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 38342
  • Gebied 4005 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
60 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 48834
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
75 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 59115
  • Gebied 805 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 52084
  • Gebied 243 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
60 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 37922
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 19200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief