180 000 €
39 €/m²
Property 38990 photo 1
Property 38990 photo 2
Property 38990 photo 3
Property 38990 photo 4
Property 38990 photo 5
Property 38990 photo 6
Property 38990 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 260 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4600 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
170 000 € 361 €/m²
  • Objectcode 26934
  • Gebied 470 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
200 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 32210
  • Gebied 2472 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 10387
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34517
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
260 000 € 514 €/m²
  • Objectcode 31134
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
160 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 54641
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 6600 m
Verkoop
190 000 € 448 €/m²
  • Objectcode 43667
  • Gebied 424 m²
  • Afstand tot de zee 240 m
Verkoop
267 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 14960
  • Gebied 6458 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Objectcode 18546
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34318
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief