310 000 € 270 000 €
245 €/m²
Property 38798 photo 1
Property 38798 photo 2
Property 38798 photo 3
Property 38798 photo 4
Property 38798 photo 5
Property 38798 photo 6
Property 38798 photo 7
Property 38798 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 350 m
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 1100 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 630 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos.

Locatie